Rosa

Peeling do ciała „Rosa” jest peelingiem cukrowym na bazie mydła potasowego. Dzięki temu doskonale myje, peelinguje, a także pielęgnuje skórę.

Cukrowe drobinki doskonale złuszczają martwy naskórek, mieszanka olejków eterycznych wspomaga walkę z cellulitem a baza z mydła potasowego delikatnie oczyszcza (mydło potasowe jest peelingiem enzymatycznym). Produkt jest delikatny i miły w użyciu, jak rosa na łące <3

Sposób użycia. Sposób użycia: niewielką ilość wmasuj w wilgotną skórę, najlepiej kolistymi ruchami. Następnie opłucz ciało czystą wodą. Możesz użyć naturalnej myjki konopnej lub lnianej, aczkolwiek nie jest niezbędna.

Zapach. Użyłam mieszanki olejków eterycznych idealnej do walki z cellulitem. Znajdziemy tu:

  • białego grejpfruta, który wspomaga walkę z cellulitem;
  • kolendrę pobudzającą mikrokrążenie;
  • lawendę, dla wspomożenia usuwania wody ze skóry;
  • pomarańczę pięciokrotnie zagęszczoną, która delikatnie rozgrzewa wspomagając spalanie tłuszczu.

Użyte w Rosie olejki eteryczne działają także przeciwirusowo – produkt świetnie się sprawdzi w kąpieli wspomagająco przy przeziębieniach.

Opakowanie. Mydło pakowane jest w szklany słoik o pojemności 235ml, który (zgodnie z ideą less waste) można umyć i wykorzystać ponownie, także do celów spożywczych.

Przechowywać w zamkniętym pojemniku w temperaturze 5-35’C.

INCI: SUCROSE, POTASSIUM ALMONDATE, POTASSIUM GRAPESEEDATE, CITRUS PARADISI PEEL OIL/ CORIANDRUM SATIVUM FRUIT OIL/ LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER OIL/ CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL/ STYRAX BENZOIN RESIN EXTRACT*, POTASSIUM SHEA BUTTERATE, POTASSIUM COCOATE, POTASSIUM CITRATE *Limonene, Linalool, Geraniol **GLYCERIN

Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się produktu do oczu przemyć je letnią wodą. Zaprzestać używania w razie podrażnień skóry.

Ze względu na ręczną produkcję, produkt w zależności od partii może różnić się nieznacznie zapachem lub kolorem.

Podobne wpisy