Miłość

Mydła potasowe to niezwykłe mydła w postaci pasty. Myją i pielęgnują jednocześnie. Działają jak peeling enzymatyczny – usuwają martwy naskórek łagodnie i skutecznie. Wszystkie moje mydła potasowe mają dość wysokie przetłuszczenie, dzięki czemu zostawiają warstwę okluzyjną na skórze (w dłuższej perspektywie można zrezygnować lub znacznie ograniczyć balsamowanie po kąpieli). Do kolorowania moich produktów używam wyłącznie natury. Zapach pochodzi z olejów eterycznych, które w mydłach potasowych zachowują swój pełny potencjał aromaterapeutyczny.

Miłość” jest mydłem rozpieszczającym. W składzie znajdziecie olej ze słodkich migdałów, olej winogronowy, nierafinowane masło shea i olej kokosowy. Mydło barwione jest wyciągiem z rdestowca japońskiego.

Pachnie afrodyzjakami. Zostały tu użyte: bergamotka, pomarańcza, jagodlin, paczula i szałwia muszkatołowa. Całość pachnie uziemiająco i pociągająco.

Opakowanie. Mydło pakowane jest w szklany słoik, który (zgodnie z ideą less waste) można umyć i wykorzystać ponownie, także do celów spożywczych. Dostępne w pojemności 235 ml.

Przechowywać w zamkniętym pojemniku w temperaturze 5-35’C.

Sposób użycia. Niewielką ilość wmasuj w wilgotną skórę. Umyj ciało a następnie opłucz czystą wodą. Możesz użyć naturalnej myjki konopnej lub lnianej – zapewnisz skórze dodatkowy peeling i masaż. Wydzielenie się gliceryny bądź tłuszczu jest naturalne i nie stanowi wady produktu – w razie potrzeby zamieszaj zawartość słoiczka.

INCI: POTASSIUM ALMONDATE, POTASSIUM GRAPESEEDATE, POTASSIUM SHEA BUTTERATE, POTASSIUM COCOATE, REYNOUTRIA JAPONICA ROOT EXTRACT, POTASSIUM CITRATE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA FRUIT OIL/ CANANGA ODORATA FLOWER OIL/ POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL/ SALVIA SCLAREA LEAF/FLOWER OIL/ CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL/ STYRAX BENZOIN RESIN EXTRACT*, SUCROSE, ETHYL CITRATES
*Limonene, Linalool, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Farnesol, Citral, Geraniol **GLYCERIN

Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się produktu do oczu przemyć je letnią wodą. Zaprzestać używania w razie podrażnień skóry.

Ze względu na ręczną produkcję, produkt w zależności od partii może różnić się nieznacznie zapachem lub kolorem. Wydzielenie się gliceryny bądź tłuszczu jest naturalne i nie stanowi wady produktu – w razie potrzeby zamieszaj zawartość słoiczka.

Podobne wpisy